"Život sa zvyčajne meria počtom nádychov a výdychov, ja ho meriam chvíľami, ktoré mi zobrali dych..."

Na základe vlastných zážitkov, s využitím niekoľkoročných skúseností a podporou Sky4U som sa rozhodla vytvoriť platformu Experience Travel.

Verím, že cestovanie je úžasná skúsenosť, ktorá začína snom, nasleduje zážitok a naďalej nám ostávajú spomienky.

Experience Travel ponúka zážitkové cestovanie. Jednotlivé cesty sú vytvorené vždy so zámerom, s konkrétnou témou. Sú určené pre jednotlivcov, rodiny, ženy, deti.

Vďaka našim cestám vypnete, načerpáte energiu a poznanie, znovu objavíte radosť, zrelaxujete a ozdravite telo, zapojíte zmysli, vychutnáte jedlo s pôžitkom a oveľa viac. Naše dovolenky Vám pomôžu zastaviť sa, obdivovať miesta alebo len tak BYŤ, plynúť, aspoň na chvíľu nic neriešiť.

Cesty tvorím podľa individuálnych požiadaviek sprievodcu cesty.

Svojou prácou podporujem dve skupiny ľudí, tých ktorí chcú zažiť, hľadajú poznanie a tých, ktorí vedia, poznajú a dokážu zážitky sprostredkovať.

Či patríte k jednej alebo druhej skupine, máte záujem o moje služby, bude mi cťou byť Vašou podporovateľkou.

Ak chcete byť sprievodcom, privítam príležitosť na spoluprácu. Cestu pripravím  podľa Vašich individuálnych požiadaviek, sprostredkujem ju  Vašim klientom s maximálnou podporou.

Vydajte sa s nami na poznané aj nepoznané miesta, na Slovensko alebo do celeho sveta. Zažite veľa okamihov, ktoré si chcete pamätať navždy. 

Katka